Close

Monitor BenQ PL550

9H.F1PPM.NC1

Nowy

BenQ PL550 Super Cienkie Ramki

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Pobierz

Dane techniczne

Przekątna ekranu55 cali
Czas reakcji12 ms
Kąt widzenia CR10178° / 178°
Rozdzielczość / proporcjeFull HD 1920x1080 / 16:9
Jasność ( cd/m2 )500
Kontrast1400 : 1
Lampa / żywotność50.000 h
ZłączaDVI, HDMI we/wy, VGA we/wy, RCA we/wy, RS-232 we/wy, BNC we/wy, RCA, Display Port, S-Video, RJ-45, Audio, Głośniki, USB A, USB mini B
Zasilanie / zużycie energiiAC 100V ~ 240V, 50 Hz / 60Hz, 220W
Wymiary(S x W x G)‎ 1213.4 x 684.2 x 119.4 mm‎
Waga32 kg
Zawartość zestawuPilot zdalnego sterowania, Kabel zasilający, Kabel HDMI, Kabel IR, Skrócona instrukcja obsługi, Instrukcja obsługi w formie pliku elektronicznego
Gwarancja producenta3 lata "door to door"

Opis produktu

BenQ PL550 Super Cienkie Ramki

BenQ PL550 to 55 calowy panel Full HD o jasności 500 nitów przeznaczony do budowy ścian wizyjnych (video wall). Dzięki specjalnej konstrukcji ramki zapewnia uzyskanie ekranu o zaledwie 3,5 mm odstępie między poszczególnymi panelami. Łańcuchowy system gniazd HDMI pozwala połączyć 16 paneli i wyświetlać na nich obraz bez użycia zewnętrznych dzielników sygnału (splitterów). Źródłem sygnału może być nośnik pamięci USB. System VoE (Video over Ethernet) pozwala dostarczać wyświetlane treści przez sieć LAN. System kalibracji znakomicie ułatwia uniformizację koloru na całej ścianie i uzyskanie najwyższej jakości obrazu.

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Najcieńsze Ramki Tylko 3.5mm
  • Łańcuchowy System Gniazd HDMI, Pozwala Połączyć 16 Paneli i Wyświetlać na Nich Obraz bez Użycia Zewnętrznych Dzielników Sygnału (splitterów).
  • Źródłem Sygnału Może Być Nośnik Pamięci USB
  • System VoE (Video over Ethernet) Pozwala Dostarczać Wyświetlane Treści Przez Sieć LAN.
  • Multiple Display Administrator (MDA) : Zdalne Zarządzanie z Systemem Ostrzegającym o Awarii
  • Kalibracja Koloru: Wyposażony w Oprogramowanie do Kalibracji Kolorów, Które Umożliwia Unifikację Kolorów na Całej Ścianie Wizyjnej.

BenQ PL550 – 55” Panel Do Budowy Ścian Wideo z Najcieńszą Ramką

Dzięki specjalnej konstrukcji ramki zapewnia uzyskanie ekranu o zaledwie 3,5 mm odstępie między poszczególnymi panelami.

PL550
* * Rzeczywisty wymiar ramki-do-ramki może przekraczać wartości minimalne ze względu na różne metody łączenia.

Łańcuchowy System Gniazd HDMI
Pozwala Połączyć 16 Paneli Bez Użycia (Splitterów).

Przy tworzeniu ścian wizyjnych składających się z wielu ekranów kłopotliwa jest konieczność stosowania dzielnika sygnału wizyjnego (splitter) jaki jest wyświetlany na poszczególnych ekranach tworzących ścianę. BenQ rozwiązał tę niedogodność tworząc łańcuchowy system gniazd HDMI umożliwiający budowę ściany wizyjnej składającej się z max 16 ekranów połączonych bezpośrednio tymi gniazdami i automatyczne uzyskanie obrazu na całej ścianie.

PL550

4x4 Video Display Without Splitters

Bezpośrednie Wyświetlenie Sygnału z Pamięci USB Flash
Natychmiastowy Plug & Play Na Wszystkich Podłączonych Ekranach

Podłącz napęd flash USB do pierwszego PL550 HDMI Video Wall, a będziesz mógł natychmiast odtwarzać treści multimedialne. Nie ma już potrzeby na podłączanie dodatkowych odtwarzaczy multimedialnych.

PL550

System VoE (Video over Ethernet)
Pozwala Łatwo i Efektywnie Dostarczać Wyświetlane Treści

PL550 pozwala na uzyskanie dostępu, kontroli i zarządzania obrazami, audio, wideo i treściami wyświetlanymi na ściance wideo, zdalnie poprzez sieć Ethernet, co pozwala zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

PL550

Multiple Display Administrator (MDA)
Zdalne Zarządzanie / Powiadamianie o Zaistniałych Zdarzeniach Sytemu

MDA to narzędzie do zdalnego - przez LAN czy RS232 - zarządzania panelami m.in. ustalania parametrów. wyświetlanymi na ekranach. Umożliwia również tworzenie harmonogramów włączania i wyłączania ekranów oraz mailowego powiadamiania administratora o zaistniałych wydarzeniach.

PL550

Remote Display Control and Management

Automatyczna Kalibracja i Unifikacja Kolorów

PL550 wyposażony jest w oprogramowanie do kalibracji kolorów, które umożliwia unifikację kolorów na całej ścianie wizyjnej.

PL550

Przed Kalibracją Kolorów

PL550

Po Kalibracji Kolorów
Podwojony System Pakowania dla Większej Ochrony Dostarczanego Panelu

Każdy Panel PL550 jest podwójnie pakowany i rygorystycznie testowany powyżej standardów branżowych, tak aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.

PL550

W tej samej kategorii

Close