Close

Monitor BenQ RP653

9H.F2YTC.DE2

Nowy

65" Interaktywny Płaski Wyświetlacz RP653 Twoja Pomocna Dłoń w Interaktywnej Szkolnej Nauce

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Pobierz

Dane techniczne

Przekątna ekranu65 cali
Czas reakcji6 ms
Kąt widzenia CR10178° / 178°‎
Rozdzielczość / proporcjeFull HD 1920x1080 / 16:9
Jasność ( cd/m2 )350
Kontrast1400 : 1
Odwzorowanie kolorów16.7 mln
Lampa / żywotność30,000h‎
ZłączaHDMI x 3, VGA we x 3, VGA wy x 1, Audio we x 3, Audio wy x 1, RS-232, RCA, RJ-45, USB A 2.0 x 3, USB A 3.0 x 1, slot PC MT11
Zasilanie / zużycie energiiAC 100V ~ 240V, 50 Hz / 60Hz, maksymalne 211W
Wymiary(S x W x G)‎ 1523x924x98 mm‎
Waga46 kg
Głośniki2 x 10 W
Regulacje i mocowanieVESA Standard 600 x 400‎ mm
Zawartość zestawuPilot zdalnego sterowania, Kabel zasilający, Kabel VGA, Kabel audio, kabel USB, Skrócona instrukcja obsługi, Instrukcja obsługi w formie pliku elektronicznego, NFC Pen x 2
Gwarancja producenta3 lata "door to door"
Funkcje urządzenia20 punktów dotyku IR‎

Opis produktu

65" Interaktywny Płaski Wyświetlacz RP653 Twoja Pomocna Dłoń w Interaktywnej Szkolnej Nauce

RP653 to 65" - Plug and Play - Interaktywny Płaski Monitor BenQ, który został zaprojektowany dzięki najlepszym doświadczeniom w nauce interaktywnego przekazu wiedzy, oferując kompletne rozwiązanie ochrony oczu, 20-punktowy dotyk panelu, zgodność wielu-platformowych Systemów Operacyjnych i Antybakteryjny Ekran Dotykowy (AG+) oraz wiele innych przemyślanych funkcji, które sprawiają, że interaktywność w klasie jest prosta i bardzo intuicyjna.

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Wbudowane EZWrite 3,0 narzędzie adnotacji które inspiruje proces uczenia się i uczestnictwa w każdej lekcji
  • Posiada NFC Pen - inteligentne narzędzie adnotacji do robienia notatek w prosty i przejrzysty sposób
  • Wyposażony w partykuły AG + - powstrzymuje narastanie bakterii na ekranie dotykowym
  • Brak sterowników dotykowych, Plug&Play
RP653

Pisanie Nigdy Nie Było Tak Łatwe i Przyjemne

RP653 pozwala uchwycić i podzielić się pomysłami na bieżąco. Aplikacja Adnotacji EZWrite3,0 jest zasilana szerokim wachlarzem narzędzi współpracy i adnotacji. Została specjalnie zaprojektowana, aby inspirować Twoją klasę do uczestnictwa w lekcji. Jeśli chcesz aktywować EZWrite 3.0, dotknij Ikonę Aplikacji na ekranie monitora, lub po prostu dotknij czujnik NFC specjalnym Pisakiem Dotykowym NFCPen. Teraz masz swobodę płynnego przepływu nauczania, wolnego od zbędnych przerw technicznych.


BenQ feature

EZWrite 3,0: Inspiruje Procesz Uczestnictwa i Uczenia na Lekcji

Preinstalowana Aplikacja EZWrite 3.0 została zaprojektowana w celu ułatwienia Interaktywnej Lekcji i Pełnego Uczestnictwa Wszystkich Uczniów w Zajęciach.

RP653

Dotknij i Wykreuj

Studenci mogą natychmiast cieszyć się ze sporządzonej notatki, używając kredek, markerów i kolorowych odcieni. Jeśli chcesz aktywować EZWrite 3.0, dotknij Ikonę Aplikacji na ekranie monitora, lub po prostu dotknij czujnik NFC specjalnym Pisakiem Dotykowym NFCPen i rozpocznij pisanie!

RP653

Przestawny Pasek Narzędzi

Przestawny Pasek Narzędzi - Aplikacji EZWrite3.0 jest kompatybilny z dowolnym źródłem sygnału i aplikacji Android ™. "Pływające" Menu Ekranowe pozwala natychmiast zmienić kolory dotyku jak i zrzuty ekranu w celu zwiększenia interakcji klasy.

BenQ feature

Multi-Dotykowa Iterakcja

Wsparcie Multi-Dotyku sprawia, że monitor RP653 jest idealnym rozwiązaniem do zajęć grupowych i gry w klasie, które motywują współpracę i komunikację.

BenQ feature

Tablica Interaktywna

Ta aplikacja błyskawicznie zamienia interaktywny płaski panel w pełnowymiarową tablicę interaktywną ilustrująca pomysły, nagrywanie notatek, burze mózgów i więcej.

BenQ feature

Dane od Ręki

Zapisz adnotacje jako obrazy i dziel się nimi jako materiał przeglądowy za pomocą różnych metod, w tym kod QR, USB lub wyświetl za pomocą pamięci wewnętrznej.

RP703

NFCPen: Mocne Narzedzie do Pisania Notatek, Poteżniejsze niż Palec

NFCPen to lekki, specjalny pisak zaprojektowany tak, aby adnotacje z Aplikacji EZWrite 3,0 były ultra-prostym doświadczeniem. NFCPen oferuje dotykowe wrażenie prawdziwego pióra, jednocześnie oszczędzając Twoje palce często już zmęczone długimi sesjami pisania na dotykowym ekranie.

Dotknij-i-Napisz - to Prostota Wyboru Koloru i Przełączania Miedzy Wyborami Pisaków

Tworzenie notatek na ekranie jest bardzo proste. Dotknij pisakiem NFCPen czujnika NFC, aby aktywować EZWrite, a następnie zacznij pisać. Pisak NFCPen został zaprojektowany z podwójnymi kolorystycznymi końcówkami. Do każdego zakupu BenQ RP653, dodajemy dwa Pisaki wraz z czterema kolorami notatek: czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Przełączanie kolorów jest bardzo proste: Krok 1. Wybierz kolor. Dotknij Pisakiem NFCPen na czujnik NFC. .
Krok 2. Pisz na ekranie wybranym kolorem.

RP703
RP703

Przemyślany Projekt i Wyjątkowa Trwałość

NFCPen nie ponoszą prawie żadnych kosztów konserwacji. Zbudowane w technologii NFC nie posiadają baterii i nie wymagają parowania urządzeń. Wykonane z niezawodnych materiałów, są wodoodporne i tak zbudowane, by wytrzymać długotrwałe użytkowanie. Gdy skończysz pisać pisakiem NFCPen, możesz zapobiec możliwości zagubienia, dołączając go do obszaru magnetycznego na dolnej ściance RP653.


Doświadcz Zdrowego i Efektywnego Środowiska Nauki

Gdy chodzi o skuteczne środowisko nauki, sprawy Twojego Zdrowia mają pierwszorzędne znaczenie. Dlatego ekran dotykowy naszego RP653, posiada partykuły Ag + oraz kompleksowe rozwiązania do pielęgnacji oczu w celu ograniczenia nagromadzenia bakterii* na ekranie jak i zmniejszeniu emisji niebieskie światła i łagodzeniu zmęczenia oczu.

1464107063.jpg Ekran z AG+

Aby chronić wzrok uczniów, BenQ RP653 jest uzbrojony w antyodblaskowy ekran, automatycznie zmniejszając ilość odbić na ekranie, jednocześnie zapewniając studentom bardziej czytelne odwzorowanie tekstów. W poszukiwaniu zdrowego środowiska uczenia się monitor BenQ RP653 wprowadza ekran wyposażony w partykułu AG + dając antybakteryjną powłokę. Za każdym razem, ekran dotykowy jest dotykany lub przecierany szmatką, gromadzą się na nim zarazki. Ekran Ag + jest pokryty jonowymi partykułami srebra (Ag +), środka, który może zabić większość bakterii * po przez przez zakłócenie mechanizmu ich podziału. To może skutecznie zablokować rozprzestrzenianie się bakterii w Twojej klasie.

RP703
RP703

*Potwierdzony Test SGS

SGS jest wiodącą na świecie Firmą Kontroli i Weryfikacji, zapewniając usługi testowania sprawdzenia jakości produktu i jego wydajności uznane na poziomie międzynarodowym. Pokładając ufność iż SGS jest najlepsze w swojej klasie, ich eksperci sztywno ocenili skuteczność przeciwbakteryjnego ekranu. Świadczą o tym Metody Testowania JIS Z 2801:2010. Wynik pokazuje, że Ekran BenQ AG + może skutecznie hamować wzrost bakterii Escherichia coli i Staphylococcus aureus. W celu utrzymania skuteczności przeciwbakteryjnej, należy często wycierać ekran czystą, miękką, niestrzępiącą się szmatką, zwilżoną neutralnym detergentem.
Zobacz raport SGS

RP703

Certyfikat TÜV - Niska Emisja Niebieskiego Światła

Emisja Spectrum Niebieskiego Światła może powodować negatywne skutki dla zdrowia, takie jak zwyrodnienie plamki oka lub przerwanie wydzielania melatoniny. Technologia BenQ Niskiej Emisji Niebieskiego Światła minimalizuje ekspozycję niebieskiego światła i pozwala na zdrowsze spędzenie czasu przed wyświetlaczem, pomaga również stworzyć najlepsze i najbardziej komfortowe wrażenia wizualne dla Ciebie i Twoich uczniów.Certyfikat TÜV - Technologia Braku Migotania (Flicker-Free Technology)

W kontekście szybko zmieniających pikseli poprzez podświetlenie dla stałego obrazu, wyświetlacze LCD mogą powodować niewielkie fluktuacje jasności, zwane migotaniem obrazu To jest główna przyczyna zmęczenia oczu. Technologia BenQ Braku Migotania (Flicker-Free) jest starannie zaprojektowana, tak aby usunąć migotanie podświetlenia LED i zapewnia zero migotania oglądanych obrazów. To skutecznie zmniejsza problemy związane z dolegliwościami oka i łagodzi dyskomfort spowodowany przez całodniowe patrzenie na ekran monitora.

RP703
RP703


Antyodblaskowy Ekran

Powierzchnia ekranu RP653 jest pokryta antyodblaskową powłoką i może skutecznie zmniejszyć odbicia. Uwalnia studentów od nadmiernego mrużenia oczu, tworząc bardziej czytelny tekst i ostrość obrazu, jednocześnie unikając zmęczenia oczu i ułatwiając bardziej efektywne nauczanie dla nauczycieli.

RP703

Certyfikaty TÜV Rheinland

Zarówno Technologia Braku Migotania oraz Technologia Niskiej Emisji Niebieskiego Światła zostały rygorystycznie testowane przez światowej sławy ekspertów TÜV Rheinland potwierdzając prawdziwą skuteczność w wyeliminowaniu migotania i skutecznego zmniejszenia niskiej emisji światła niebieskiego na naszych ekranach.


20-Punktowy Dotyk

Będąc wiodącym pionierem na rynku Interaktywnych Płaskich Monitorów, 20-punktowy dotyk na RP653 sprawia, iż więcej uczniów może uczestniczyć jednocześnie w zajęciach przy monitorze. Studenci mogą tworzyć obrazy, interaktywnie grać na fortepianie i razem korzystać z innych bardzo wciągających aktywności naukowych.RP703
RP703

Obszar Magnetyczny

Gdy skończysz pisać pisakiem NFCPen, możesz zapobiec możliwości zagubienia, dołączając go do obszaru magnetycznego na dolnej ściance RP653.

RP703

Sensor NFC

Czujnik NFC znajduje się w dolnej części ekranu RP653. W prost z ekranu z NFC Pen, można od razu włączyć aplikację EZWrite 3.0.

RP703

Skróty

Dla głośności i regulacji sygnału wejściowego, a także dla funkcji, które bezpośrednio pomagają w skupieniu uwagi uczniów na prowadzącym zajęcia wykładowcy:
Zatrzymanie.Ściemnienie ekranu. Zamrożenie wstrzymanie ekranu (dostępne z pilotem)

RP703

Interfejsy Multimedia I/O

Przydatne Interfejsy wejścia na przednim panelu monitora:HDMI,USB dotyk, USB Media, Port MHL, wejście na mikrofon i słuchawki.

RP703


Natychmiastowy Plug and Play

Monitor RP653 może Cię uchronić od kłopotów skomplikowanych instalacji. Wystarczy zapisać materiały dydaktyczne na dysku flash USB i podłączyć go do komputera, a następnie masz wszystko ustawione, aby poprowadzić perfekcyjny wykład z możliwością zastosowania dotyku na monitorze.
* Wspomagane Systemy Operacyjne: Windows, iOS, Linux oraz Chrome OS


Łączność Bezprzewodowa dla Każdego Urządzenia SMART

Podłączając BenQ QCast HDMI, można przesyłać strumieniowo cyfrowe zawartości z inteligentnego urządzenia na ekran monitora. Twoje inteligentne urządzenie, może również zdalnie sterować wyświetlaniem wideo, filmu, dokumentu i strony internetowej. Inne metody połączenia obejmują Miracast - wyświetlacz lustrzany,

RP703

Otwarta Platforma: Najlepszym Rozwiązaniem dla Interaktywnego Nauczania

RP703

Multi-Platforma

Kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, Mac, Linux i Chrome, Monitor RP653 jest przeznaczony do współpracy z szeroką gamą urządzeń komputerowych. Wystarczy podłączyć i grać; żadne sterowniki nie są wymagane, aby umożliwić dotykową funkcjonalność.

RP703

Wbudowany Android™

Monitor RP653 jest instalowany razem z niestandardowym Systemem Android ™ OS, który ma zastosowanie razem z przydatnymi aplikacjami do nauki w klasie. EZWrite do Media Player. Pomaga zminimalizować problemy spowodowane stosowaniem nieautoryzowanych aplikacji.

RP703

Wiele Portów Łączności

RP653 posiada przydatne Interfejsy wejścia na przednim panelu monitora:HDMI,USB dotyk, USB Media, wejście na mikrofon i słuchawki.

RP703


Interaktywne - Kompatybilne Programy do Nauczania

RP653 jest kompatybilny z głównym nurtem edukacyjnego oprogramowania interaktywnego. Nauczyciele mogą korzystać ze znanych im narzędzi programowych, przygotowując swoja lekcje na sprzęcie BenQ.

W tej samej kategorii

Close