Close

Monitor BenQ RP790

9H.F1VTK.DE4

Nowy

Dodaj do listy życzeń

Pobierz

Dane techniczne

Przekątna ekranu79 cali
Czas reakcji5 ms
Kąt widzenia CR10178°/178°‎
Rozdzielczość / proporcje4K2K 3840 x 2160 / 16:9
Jasność ( cd/m2 )430
Kontrast1400 : 1
Odwzorowanie kolorówDo 1,07 mld kolorów
Lampa / żywotność30.000 h‎
ZłączaHDMI x 3, HDMI 1.4 x 2, VGA x 1, Audio we x 3, Audio wy x 1, RS-232, RCA, RJ-45, USB A 2.0 x 2, slot OPS
Zasilanie / zużycie energiiAC 100V ~ 240V, 50 Hz / 60Hz, maksymalne 250W
Wymiary(S x W x G)‎ 1847x1093x95 mm‎
Waga91 kg
Głośniki2 x 10 W
Zawartość zestawuPilot zdalnego sterowania, Kabel zasilający, Kabel VGA, Kabel USB, Skrócona instrukcja obsługi, Instrukcja obsługi w formie pliku elektronicznego, Pisak x 2
Gwarancja producenta3 lata "door to door"
Funkcje urządzenia10 punktów dotyku IR‎

Opis produktu

Najnowszy Model z Serii Płaskich Interaktywnych Monitorów BenQ!

RP790 to 79", 4K- Interaktywny Płaski Monitor BenQ , który został zaprojektowany dzięki najlepszym doświadczeniom w nauce interaktywnego przekazu wiedzy, oferując kompletne rozwiązanie ochrony oczu, 10-punktowy dotyk panelu, zgodność wielo-platformowych Systemów Operacyjnych i wiele innych przemyślanych funkcji, które sprawiają, że interaktywność w klasie jest prosta i bardzo intuicyjna.

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Idealny rozmiar dla sali lekcyjnej
  • Rozdzielczość 4K
  • Rozwiązanie Total Eye-Care
  • Kompatybilność z wieloma platformami
  • Przednia ramka zaprojektowana z myślą o nauczycielach
  • Spersonalizowany system operacyjny Android do zajęć w klasie

Idealny Rozmiar do Wyświetlania Lekcji w Klasie

RP790 posiada wyświetlacz o wymiarach 98 cm wysokości i 174 cm długości, to duża przestrzeń dla prowadzenia lekcji, która szybko i łatwo zastępuje standardowe tablice interaktywne. Teraz nauczyciele mogą dokonać łatwego przejścia do nauczania na interaktywnych płaskich monitorach, a szkoły mogą zaoszczędzić na instalacji, pracy, a także przyszłych kosztach utrzymania monitora.

RP790

Rozdzielczość 4K

Z najwyszej jakości rozdzielczością 4K, RP790 posiada gęstość pikseli 55 PPI (pikseli na cal), która jest trzy razy wieksza od ogólnodostępnych tablic interaktywnych w zakresie wielkości od 77” do 79”. Każdy uczeń w klasie może teraz cieszyć się najwyższą jasnością i jakością obrazu.

Kompleksowe Rozwiązania Zapewniające Ochronę Oczu

RP790 jest zaprojektowany w celu ochrony zdrowia oczu nauczycieli i uczniów, zapobiegając zmęczeniu oczu, przy jednoczesnym zapewnieniu skuteczności nauczania. * Wbudowany w Trybie Klasowym dla łatwego dostępu Brak Efektu Migotania Podświetlenia Matrycy

Certyfikat TÜV

RP790 jest tak zmodernizowany, aby wyeliminować migotanie na wszystkich poziomach jasności. Konwencjonalne monitory LCD, migają 200 razy na sekundę. Twoje oczy nie mogą zobaczyć migotania, ale z pewnością mogą je odczuć. Uwolnij swoje oczy od efektu migotania! Zobaczysz jak zwiększy się efektywność Twoje pracy!

RP790

Przetestuj swój monitor na efekt igotania:

RP790

Umieść wentylator przed ekranem monitora, aby sprawdzić poprzez obracające się śmigła wentylatora efekt migotania.
Migotanie jest Widoczne
Use your camera to take a picture of the monitor screen to check for flickering
Migotanie jest Widoczne

Tryb Niwelujący Emisję Niebieskiego Światła (Low Blue Light)

Certyfikat TÜV

Każdy monitor wytwarza niebieski strumień światła, który może odwzorowywać nieprzyjemne wrażenia wizualne po dłuższym okresie pracy z monitorem. Unikalna Technologia BenQ - Niskiej Emisji Niebieskiego Światła (Low Blue Light Technology), jest przeznaczona i zaprojektowana do rozwiązywania problemu ekspozycji na niebieskie światło i umożliwia zdrowsze spędzanie czasu przed monitorem. Teraz korzystając ze Specjalnego Trybu Klasa - nagrodzisz swoje i uczniów oczy, bez konieczności utraty wizualnej ostrości i przjemności oglądania obrazu.

RP702

Panel Anti-Glare (Bez Odblasku)

Panel odblaskowy - czy jest to spowodowane przez bezpośrednie, albo odbite źródło światła - sprawia, że jest dużym wyzwaniem dla uczniów i studentów, tak aby widzieli wyraźnie obrazy bez obciążania swoich oczu. Monitory BenQ z serii RP790 posiadają funkcje anty-odblaskową (anti-glare), a matowe wykończenie wyświetlania obrazu pozwala zachować rozpraszanie odbicia światła do minimum. Dzięki tej funkcji studenci mogą z dnia na dzień poprawić stan skupienia na wykładach i jednocześnie znacznie zwiększyć efektywność nauki!

RP702

• Panel Anti-Glare (Bez Odblasku) - minimalizuje efekt odblasku na powierzchni ekranu.

RP702

• Panele bez powłoki Anty-Odblaskowej są podatne na drażniący odblask.

Zgodność Multi-Platform

BenQ RP790 jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych od Windows po Mac, Linux i Chrome. Interaktywne płaskie panele są gotowe do współpracy z szeroką gamą komputerów i urządzeń przenośnych. Korzystając z prostej funkcji plug and play, możesz łatwo i szybko uruchomić inne urządzenia podłączone do monitora.

RP702

Wejścia/Wyjścia Interfejsu - Umieszczone na Przednim Panelu

Wbudowane w przednią ramkę obudowy panelu wszystkie porty potrzebne do obsługi multimedialnego nauczania, z HDMI, USB dotyk i OPS USB. Przednie wejścia to również gniazdo słuchawkowe i mikrofonu. Pokrywa ochronna jest uzupełnieniem dla ochrony przed ciekawskimi uczniami dodając całości stylowego wyglądu.

RP790
RP790

Przełączanie Źródła Wejścia Przez Dotyk

Zamiast korzystać z pilota zdalnego sterowania, nauczyciele mogą łatwo przełączać pomiędzy różnymi źródłami wejścia za pomocą dotyku. To duża oszczędność czasu i bezproblemowa obsługa.

Niestandardowy System Operacyjny Android ™ Dedykowany dla Klas

RP790 oferuje niestandardowy System Android ™ OS, który integruje w sobie różne przydatne aplikacje do nauki w klasie, z WPS Office przez Przeglądarkę Internetową, EZWrite i Media Player. Ta zamknieta Platforma stawia Szkołę w pełnej kontroli nad RP790, Zapewnienie właściwego korzystania z RP702, zapobiega pobraniu i korzystaniu z nieautoryzowanych aplikacji. To z kolei minimalizuje nieprzewidziane uszkodzenia lub awarie. Uwaga: Android ™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

RP702

W tej samej kategorii

Close