Close

Monitor BenQ Zowie XL2540 25" 240Hz e-Sports

9H.LFNLB.QBE

Nowy

Żadnych Wątpliwości, Żadnych Limitów Seria Monitorów XL

BenQ ZOWIE’s przedstawia premierowe monitory e-sportowe dla zawodników PC, tak skonstruowane, aby zapewnić płynne i elastyczne doświadczenie gry i przekazać przesłanie iż "Gaming tkwi w szczegółach"!

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Pobierz

Dane techniczne

Przekątna ekranu24.5 cala
Czas reakcji1ms (GtG)‎‎‎
Rozdzielczość / proporcjeFull HD 1920x1080 / 16:9
Jasność ( cd/m2 )400
Kontrast1000:1, dynamiczny 12.000.000:1
Rozmiar obrazu543.74 x 302.61 mm
Rozmiar piksela0.3 mm
ZłączaDVI- DL / HDMI / HDMI2.0 / DP1.2a / headphone jack / microphone jack‎‎‎ / USB Downstream x3 Upstream x1‎‎‎
Zasilanie / zużycie energii55 W
WymiaryWxSxG 515.43 x 569.94 x 226.04 mm
Waga7.5 kg
Języki menum.in. język polski
Regulacje i mocowaniePivot 90°‎, Pochylenie -5/20‎°‎, Obrót 45/45‎°‎, Wysokość 140mm, VESA 100x100 mm
Zawartość zestawuS. Switch, Dust cover, Shield, kabel DP, kabel USB 3.0
Gwarancja producenta3 lata "door to door"
Funkcje urządzenia240Hz

Opis produktu

Natywna Częstotliwość Odświeżania 240Hz – Gładka Ewolucja

Złap każdy szczegół ruchu i cieszyć się płynną rozgrywką na Monitorze Zowie - BenQ z natywną 240Hz częstotliwością odświeżania, co zapewnia bezbłędny widok w szybkim tempie rozgrywki, konsekwentnie przez cały czas gry.

BenQ ZOWIE XL2540

Ochronne Ramki - Pomogą Skoncentrować się na Grze

Ochronne Ramki - wskażą drogę, na której zostanie skoncentrowana Twoja gra. Regulowany kąt nachylenia i wyjmowana konstrukcja, pozwala zaakceptować różne środowiska gry, zgodnie z Twoimi preferencjami. Teraz, wystarczy skupić się tylko na wygranej grze.

BenQ ZOWIE XL2540

Odszukaj Ukrytego Wroga

Już nigdy nie padniesz ponownie ofiarą jakiegoś tchórzliwego wroga zaczajonego w ciemnym kącie. Technologia Korekcji Czarnego Koloru ma do zaoferowania niespotykany dotąd poziom kontroli i przejrzystości. Ciemne sceny są rozjaśnione bez prześwietlania jasnych obszarów w celu zachowania istotnych szczegółów, umożliwiając graczom dokładne zlokalizowanie ich przeciwników. Mogą łatwo w ​​krytycznych momentach walki szybko reagować w każdej sytuacji.

BenQ ZOWIE XL2540

Optymalizacja Precyzji Gry

Jaskrawość Kolorów daje dużą elastyczność, pozwalając uzyskać najlepszą wydajność kolorów. Z 20 poziomów ustawień jaskrawości kolorów, można uzyskać konkretne wymagania i preferencje wyświetlania dla wszystkich typów rozgrywki.

BenQ ZOWIE XL2540

Personalizowane Kąty Widzenia

Regulowana Wysokość Podstawy może być obsługiwany za pomocą jednego palca, dzięki czemu można łatwo ustawiać wysokość monitora do preferowanego kąta widzenia, jednocześnie maksymalizując komfort gry.

BenQ ZOWIE XL2540

Specjalnie Zaprojektowany Przełącznik dla Kontroli Sterowania i Nawigacji

Monitor XL2540 jest wyposażony w stylowy Przełącznik S -SWitch. Ten charakterystyczny pilot wyposażony jest w trzy przyciski stacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować i zapisać ustawienia wyświetlacza do gier, jak i celów pracy lub rozrywki. Użyj przycisku przewijania na przełączniku S, dzięki czemu szybko możesz zmienić ustawienia OSD. To eliminuje żmudny proces regulowania ustawień monitora. Teraz przełączanie płynnie pomiędzy ustawieniami monitora jest tak proste jak 1-2-3.

BenQ ZOWIE XL2540

Specjalne Tryby Gier - Teraz i Ty Poznasz Sekret

Każda gra ma swoje optymalne ustawienia. Wyposażyliśmy każdy monitor z Serii XL w kilka ustawień. Można łatwo przełączyć się do tych trybów gry jednym naciśnięciem klawisza skrótu.

BenQ ZOWIE XL2540

Minimalizacja Wizualnych Zakłóceń

Koncentracja jest kluczowym czynnikiem dla e-sportu. Ramki Monitorów z Serii XL został specjalnie zaprojektowane, aby zmniejszyć odbicie światła od ekranu, utrzymując skupienie się wyłącznie na bieżącej na grze.

BenQ ZOWIE XL2540
BenQ ZOWIE XL2540

W tej samej kategorii

Close